Not known Factual Statements About ایده کسب و کار خانگی


طراحی و ساخت پایه موبایل و لپ تاپ هم می‌تواند برایتان درآمدزا باشد.
ایده کار خانگی
یک تصویرگر را می شناسم که با خلاقیت بسیار کتابهایی با تصویرسازی منحصربفرد برای مشتریان طراحی می‌کند به طوری که شخصیت اصلی داستان کودک شماست!

خیلی از دوستانی که در دوره نخبگان تولید محتوا سایت ما شرکت کردند توانستند با ارائه خدمات تولید محتوا و تبدیل شدن به یک کارشناس محتوا به درآمد های چند ده میلیونی در ماه برسد.

برای اینکه به یک کارشناس تولید محتوا حرفه ای تبدیل شوید اصلاً نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارید. برای تبدیل شدن به یک کارشناس تولید کننده محتوا باید یک سری اصول مثل تولید محتوای حرفه ای و سئو و بهینه سازی سایت را یاد بگیرید.

همین طور که از منبع این مقاله مشخص هست از یک سایت خارجی ترجمه شده، برای همین خیلی از این ایده ها اصلا در ایران جواب نمی‌ده

یکی دیگر از مدل های کار در منزل مدیریت سایت از راه دور است. بسیاری از شرکت‌ها هستند که به افرادی نیاز دارند تا مدیریت سایتشان را بر عهده بگیرد و کارهای سایتشان را انجام بدهند.

با خواندن مطلب معرفی چند کسب و کار کوچک می‌توانید با کسب و کارهای بیشتری آشنا شوید.

با سلام و خسته نباشید چه کارهای زیبا و خلاقانه ای البته بیشتر از این هم در این دوره نمی شه انتظار داشت همین موارد رو هم از دست ندیم خیلی هنر هست . یه کار ی رو پیشنهاد می کنن بر خلاف میل انجام میدی بعدش نگران این باشی که درآمدش خوب نیست و اصلا خرجش به دخلش نمی ارزه و از آن گذشته نمی تونه توی بازار براش مشتری پیدا کنی چون کسی به این کارها بها نمی ده پس بهتره بگم خسته نباشید و خودتون رو خسته نکنید

به این ترتیب بدون استرس و بدون نیاز به رفت و آمد در خیابانهای پرترافیک و اتلاف وقت، می‌توانند از هنر و سرگرمی خود به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنند و همچنین ظرفیت‌های دنیای مجازی برای مدیریت کسب و کار خود به کار ببندند.

با سرمایه‌گذاری اندک در تجهیزات یا مهارت در گوشی‌های هوشمند یا مطالعه آموزش عکاسی مقدماتی، نوجوانان می‌توانند به عنوان یک عکاس یا فیلم‌بردار شغلی را شروع کنند.

سلام.طراحی ناخن یکی از پر درآمد ترین مشاغل امروزی هستش.ضمن اینکه افراد کمی در انجام این هنر ذوق و سلیقه و مهارت دارند.

داخل اینستاگرام گالری باز کن و شماره کارت بده و آروم آروم بفروش

میتونید در تلگرام کانال یا گروه بزنید و عکس هاتون رو اونجا به نمایش بگذارید و سفارش قبول کنید

اگر یک نقاش هستید، علاوه بر فروش آثار اصلی خود، چه به صورت سفارشی یا کلی، می‌توانید از آن‌ها نسخه‌های کپی تهیه کنید و آن‌‌ها را با قیمتی نسبتاً ارزان‌تر دوباره به فروش برسانید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *